ADAK HUKUK Hukuk

Kurumsal Misyonumuz

Kurumumuz, sektöründe elde edilen tecrübeleri özümsemiş, sürekli gelişimi destekleyen, yenilikçi ve özgün uygulamalarla gelecek için yol gösteren bir hukuk bürosudur. Faaliyetlerimiz, gerçekçi ve çözüm odaklı bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayıştadır.

Adak Hukuk Bürosu

Hukuk alanında sunmuş olduğu kaliteli, prensipli, hızlı ve pratik hizmet sunumu sayesinde, kendisi ile birlikte müvekkil gerçek ve tüzel kişileri de sürekli ileri taşımayı amaçlayan ofisimiz; meslek etiği, şeffaflık, disiplin, uzmanlaşma ve bilimsellik kavramlarını benimseyerek, müvekkillerine öncelikle “Önleyici Hukuk Desteği” sağlamayı ilke edinmiştir.


Bugün, geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti veren ofisimizin amacı, müvekkillerimizin hedefine yönelik ortaklık ilişkisi içerisinde karşılıklı güven zemininde nihai sonuca birlikte ulaşmaktır.

Takip ettiğimiz hukuki ihtilafların tüm süreçleri ile tüm olasılıkları müvekkillerimize düzenli olarak rapor edilmektedir. Bununla birlikte, müvekkillerimizin yargılama sürecindeki dosyalarının tüm aşamalarını takip edebilmeleri adına internet sitemizde her kullanıcıya özgü şifrelenmiş sayfalarda e-hizmet sunulmaktadır.

Globalleşen dünya çerçevesinde yurt dışından ülkemize yatırım yapmayı hedefleyen şirketlerin/şahısların yanı sıra yurt dışına yatırım yapmayı hedefleyen müvekkillerimize daha iyi hukuki imkanlar sunabilmek adına büromuz Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca olarak her türlü hukuki hizmeti sunmaktadır.